Fotopast GSM

FOTOPAST Je automatické digitální zařízení (fotoaparát) určené pro denní i noční záznam statických snímků - fotografií nebo videa! Fotopast je aktivována spuštěním PIR čidla a to v okamžiku, kdy je zaznamenán pohyb člověka nebo zvířete (tepelný pohyb) v zorném poli snímače. Fotopast je možné využít k monitorování zvěře v přírodě, nebo k ochraně majetku před zloději. K tomu, aby Váš výběr fotopasti byl správný a Vaše spokojenost maximální si Vás dovolujeme seznámit s důležitými parametry při výběru fotopasti.

Nejprodávanější fotopasti v ČESKÉ REPUBLICE jsou fotopasti Acorn a to hlavně proto, že mají jednoduché menu kompletně v českém jazyce, mají kvalitní zpracování a velký přehledný displej. Disponují zcela neviditelným nočním snímání.desílány pouze na email ( nelze na telefon)! Výhoda služby GPRS je, že platíte pouze měsíční paušál za připojení na internet a máte neomezené množství odeslaných fotografií na email, nevýhodou je občasné zpoždění fotografií, někdy i v řádech desítkách minut a ne úplně spolehlivý přenos! Vždy při využívání služby GPRS je třeba kvalitní pokrytí signálem. Může se stát , že ne každá fotografie bude síťí přenesena.
Pokud nejste rozhodnuti, zda chcete fotopast s GSM branou , doporučujeme zakoupit model Acorn 5210MC – k této fotopasti je možné kdykoli dokoupit GSM modul pro odesílání fotografií za cenu přibližně 3500,-Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.